Bilgi Analiz Eğitimde Tam Gaz

Geçtiğimiz dönem Covid-19 salgını nedeni ile verilen mecburi ara sürecinde verdikleri uzaktan eğitimler neticesinde Lgs, Tyt  ve Ayt  sınavlarında öğrencilerinin elde ettikleri başarılar ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Bilgi&Analiz Kişisel Gelişim Kurs Merkezi 2021-2022 eğitim sezonuna hız kesmeden devam ediyor.

Birbirinden deneyimli hocalar nezaretinde faaliyetlerini sürdüren Bilgi&Analiz Kişisel Gelişim Kurs Merkezi verdiği başarılı eğitimler ile sektöründe zirvedeki yerini korurken kurum kayıt döneminde gördüğü yoğun ilgi ile bir kez daha takdir toplamayı başardı.

Lgs, Tyt  ve Ayt sınavları başta olmak üzere  Açık lise dersleri, Edebiyat, İngilizce konuşma dili eğitimi, Küçük ve orta sınıf  ingilizce kurslarının yanında Hızlı okuma kursları ile en çok tercih edilen kişisel gelişim merkezi konumundaki Bilgi&Analiz Kişisel Gelişim Kurs Merkezi velilerin takdirini toplayan bir kurum olarak karşımıza çıkıyor.

Alanında yılların deneyimine sahip öğretmen kadrosuna sahip olduklarını ifade eden Bilgi&Analiz Kişisel Gelişim Kurs Merkezi Kurucu Müdürü Arzu Dönmez, Merkezlerine gelen öğrencilerin başarıları için ellerinden gelenin fazlasını yaptıklarının altını çizerek merkezlerini yakından görmek ve yaptıkları eğitimler hakkında detaylı bilgi almak isteyen velileri Ekinci Mahallesi İnönü Bulvarı Arslanoğlu Apartmanı 118 numaralı adresinde hizmet veren Bilgi&Analiz Kişisel Gelişim Kurs Merkezine beklediklerini söyledi.

Dönmez:” Lgs, Tyt  ve Ayt başarıları ve Açık lise dersleri, Edebiyat, İngilizce  konuşma dili eğitimi, Küçük ve orta sınıf ingilizce kurslarının yanında Hızlı okuma kurslarının yanı sıra projeksiyonlu görsel konu çalışmalarımız ile haftalık beceri geliştirme deneme sınavları  ve okul ödevleri konusunda da öğrencilerimize yardımcı olmaktayız. İstediğiniz konuda, teoriyi bilin eğer iletişimi bilmiyorsanız karşıya hiçbir şey ulaşmaz sloganı ile hareket ettiğimiz kurumumuzda öğrencilerimizin elde ettikleri başarı ve merkezimize severek gelmeleri bu konudaki başarımızı gözler önüne sermektedir. Tam donanımlı sınıflarımızda eğitim gören öğrencilerimiz aynı zamanda yine konusunda çok başarılı hocalardan Satranç kursları da almaktadırlar. Bilgi&Analiz Kişisel Gelişim Kurs Merkezimizi tercih eden öğrencilerimizin başarıları için var güçleri ile çalışan öğretmenlerimizi sergiledikleri performanslardan dolayı kutlayarak başarılar diliyorum. Çocuklarının başarısı için bizleri tercih eden velilerimize de teşekkür ederek verdikleri eğitimler hakkında detaylı bilgi almak merkezlerini yakından görmek adına herkesi Bilgi&Analiz Kişisel Gelişim Kurs Merkezimize bekliyoruz.” dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 14.10.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 89 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler