Her zaman desteğe hazırız

HATAY Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Eğitim Fakültesi Yabancılar Bölümü Başkanı ve öğretim görevlisi Prof. Leyla Harputlu, memleket ve insanlık adına yapılan tüm sosyal çalışmalarda her zaman desteğe hazır olduklarını söyledi. 

Hatay Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Başkanı Serpil Öğüt ve üyeleri, protokol eşleri ile dayanışma içinde çalışmaya devam ediyor. Dernek üyeleri bu anlamda Antakya Kaymakamı Mustafa Harputlu 'nun eşi Prof. Leyla Harputlu ile bir araya geldi. Bir pastanede düzenlenen tanışma toplantısında Dernek Başkanı Serpil Öğüt, Prof. Leyla Harputlu 'yu çiçekle karşıladı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda Prof. Harputlu ve Dernek üyeleri Antakya'da gerçekleşen sosyal çalışmalar ve yardıma muhtaç çocuklar ile ilgili olarak fikir alış verişinde bulundular.

Başkan Öğüt,  Dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

MKÜ Eğitim Fakültesi Yabancılar Bölümü Başkanı ve öğretim görevlisi Prof. Leyla Harputlu, Dernek üyeleri ile tanışmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu ifade ederek, memleket ve insanlık adına yapılan tüm sosyal çalışmalarda her zaman desteğe hazır olduğunu ifade etti. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 14.10.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 51 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler