SARIDAN FESTİVALE DAVET

ALTINÖZÜ Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Ankara’da Hatay milletvekillerini ziyaret ederek, 23-24 Ekim’de düzenlenecek olan 5’inci Altınözü Zeytin, zeytinyağı ve gastronomi festivaline davet etti.

Sarı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yaptığı ziyaretlerde Hatay Milletvekilleri Hüseyin Şanverdi, Haücı Bayram Türkoğlu, Sabahat Özgürsoy Çelik, Suzan Şahin ve İsmet Tokdemir’i ziyaret etti. Ziyaretinde bu sene 5’incisini düzenleyecekleri festivale davet etti.

Konu ile ilgili sosyal paylaşım hesabından bir açıklama yapan Başkan sarı, “23-24 Ekim 2021 tarihleri arasında İlçemizde düzenleyeceğimiz  5. Altınözü Zeytin, Zeytinyağı ve Gastronomi Festivali’mize Hatay Milletvekillerimizin hepsini davet ettik. Makamlarında bulunan AK Parti Hatay Milletvekillerimiz Sayın Hüseyin Şanverdi, Sayın Hacı Bayram Türkoğlu, Sayın Sabahat Özgürsoy Çelik, CHP Milletvekillerimiz Sayın Suzan Şahin ve Sayın İsmet Tokdemir ‘e davetiyelerimizi takdim ettik.

Doğal güzellikleri, kültürel dokusu ve tarihi değerlerine sahip #Altınözü İlçemizin eşsiz lezzetlerinden olan Zeytin ve Zeytinyağı’nı gerçekleştireceğimiz festival ile Ülkemize ve Dünyaya tanıtmaya devam edeceğiz.” dedi. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 14.10.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 79 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler