SAĞLIK HİZMETİ TAM BİR EKİP İŞİ

Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu (BASK) Hatay İl Temsilciği Onursal Başkanı Metin Yılmaz başkanlığında Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yunus Doğramacı’yı ziyaret etti.

Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yunus Doğramacı ile birlikte hastanede yeni bir dönemin açıldığını belirten Yılmaz, “İlimize hizmet noktasında olumlu adımlar atılıyor. Biz sendika olarak her daim çalışan ile yönetim arasında köprü vazifesi kurarak problemlerin çözüm noktasında hareket ettik. Bugünde yeni yönetimle birlikte çalışanlarımızın sorunları noktasında çözüm önerilerimiz ile birlikte yol alacağız. Doğrunun her daim yanında olup sonuna kadar destek olduğumuz gibi emeğin hakkın mücadelesinde yanlışın karşısında diklenmeden dik durmaya devam edeceğiz.

Sayın Doğramacı’nın yeni görevi hayırlı olsun. Bu yolda kendisine başarılar diliyoruz.” dedi.

HER İŞİN YANINDA OLACAĞIZ

Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yunus Doğramacı’da, Sağlık hizmetinin tam bir ekip işi olduğunu belirterek, “Temizlik personelinden hekimine her alanda ayrı öneme sahiptir. Çalışanlar arasında ki uyumu ne kadar çok iyi sağlarsak verilen hizmet ve alınan başarı da biokadar yüksek olacaktır. Bizim için her personel özeldir. Siz sivil toplum örğütleri ile de vatandaşımıza hizmet noktasında olumlu olan her işin yanında olacağız” dedi.  Ziyaret çalışanların sorunları ve çözüm önerileri dile getirilerek son buldu. (Haber Merkezi)

 


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 23.11.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 159 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler