Yöresel Ürünler Fuarına Yoğun İlgi

Defne İlçesi Armutlu Mahallesi’nde bulunan semt pazarı oluşturulan Yöresel Ürünler Fuarı ilk andan itibaren gördüğü yoğun ilgi ile dikkatleri üzerinde topladı. Trabzon, Malatya, Erzincan, Erzurum, Bursa, Adıyaman, Hatay, Kayseri ve Çorum gibi çok sayıda ilden gelen gıda satıcılarının kendi illerinin bilinen yöresel lezzetlerini sundukları fuar 28 Kasım Pazar gününe kadar açık kalacak.Yöresel ürünlerin muhteşem lezzetlerinin yanında uygun fiyatları ile de ziyaretçilerden tam not alan Yöresel Ürünler Fuarı daha önceki organizasyonlarda olduğu gibi ziyaretçi akınına uğrayacağının sinyallerini ilk günlerden verdi.

Belli aralıklar ile Armutlu Mahallesi  semt pazarında Yöresel Ürünler Fuarını açtıklarını söyleyen yetkililer,Fuar içerisinde yer alan stantlarda Trabzon, Malatya, Erzincan, Erzurum, Bursa, Adıyaman, Hatay, Kayseri ve Çorum gibi çok sayıda ilin en ünlü yöresel lezzetlerinin yer aldığının altını çizerek herkesi Yöresel Ürünler Fuarına davet ettiler.

Yöresel Ürünler Fuarında bulunan ürünleri çok beğendiklerini söyleyen ziyaretçiler daha öncekilerde olduğu gibi yine bu fuarda da birçok ilin yöresel ürünlerini bulma şansını yakaladıklarını belirterek fuarın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Defne ve Antakya’lı ziyaretçilerin yoğun ilgisinden duydukları memnuniyeti dile getiren Yöresel Ürünler Fuarı esnafları, kendi illerinin en leziz ve en doğal yöresel ürünlerini sundukları stantlarının Pazar gününe kadar açık olacağını hatırlatarak herkesi Yöresel Ürünler Fuarına davet ettiler. (TALİP KÖLEOĞLU)

 


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 25.11.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 137 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler