SAMANDAĞA FEN LİSESİ HAYIRLI OLSUN

Hatay’ın Samandağ İlçesi’nde çocukların daha iyi bir eğitim alarak geleceğe hazırlanmaları için Samandağlı Hayırsever İş İnsanı Mevlüt Gümüş tarafından Samandağ İlçesi’ne Fen Lisesi yaptırılacak.

Samandağlı çocukların kaliteli ve iyi bir eğitim alarak geleceğe hazırlanması için ilçenin eksiğini giderecek olan Samandağlı Hayırsever İş İnsanı Mevlüt Gümüş tarafından Fen Lisesi yaptırılacak. Önceki gün Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’i Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman ile makamında ziyaret eden Samandağlı Hayırsever İş İnsanı Mevlüt Gümüş toplamda 1 milyon dolar bağışlayarak Fen Lisesi yapılması için eğitime katkı verdi.

YAYMAN TWİTTER’DAN DUYURDU

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’i ziyaret ederek Fen Lisesi yapılması için 1 milyon dolar bağış yapan Samandağlı Hayırsever İş İnsanı Mevlüt Gümüş ile birlikte bulunan Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman müjdeyi sosyal medya twitter hesabından şu duygularla paylaştı:  “Samandağlı hayırsever Mevlüt Gümüş amca büyük bir hayır yaptı. Samandağ’a Fen Lisesi yapılması İçin tam 1 Milyon Dolar bağışta bulundu. Şehrimiz için bu büyük hizmete onay veren Değerli Milli Eğitim Bakanımız Mahmut Özer beye çok teşekkür ederiz.” dedi. (Haber Merkezi)HABER BİLGİLERİ
Bu haber 01.12.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 195 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler