BAŞKAN SAVAŞ ANKARALILARI DAVET ETTİ

Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, bazı temaslarda bulunmak üzere gittiği Ankara’da siyasi parti liderlerini, belediye başkanlarını, STK temsilcilerini ve gazetecileri ziyaret ederek, 17 Ocak’ta yapılacak olan Expo’21 Hatay tanıtım toplantısına davet etti.

HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, başkent temaslarının ilk gününde Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, Gelecek Partisi (GP) Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve Belediye-İş Sendikası Genel Başkanı Nihat Yurdakul’u ziyaret ederken, ikinci gün ise CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP Genel Başkan Yardımcıları Oğuz Kaan Salıcı, Fethi Açıkel ve Ahmet Akın’ı çalışma ofislerinde ziyaret etti. Yapılan ziyaretlerin ardından yerel yöneticiler ile gazetecileri de unutmayan HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, sırasıyla Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz ve Sözcü Gazetesi Ankara Temsilcisi Saygı Öztürk’ü de ziyaret ederek EXPO’21 Hatay tanıtım toplantısına davet etti.

BAŞKAN SAVAŞ DAVETLİLERİ EXPO’21 HAKKINDA BİLGİLENDİRDİ

17 Ocak’ta Ankara’da yapılacak olan “EXPO’21 Hatay” tanıtım toplantısı için Ankara’ya giderek genel başkanları davet eden HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, aynı zamanda dev organizasyon hakkında da ziyaret ettiği siyasi parti liderlerine, belediye başkanlarına ve STK genel başkanlarına bilgi verdi.

EXPO’21 TÜM DETAYLARIYLA ANKARALILARA ANLATILACAK

Tüm ziyaretlerinde büyük ilgi ile karşılanan Lütfü Savaş, 17 Ocak’taki tanıtım toplantısında Ankaralılara EXPO 2021 Hatay’ı tüm detaylarıyla anlatacaklarını ifade etti. Başkan Savaş, ayrıca ziyaret ettiği genel tüm isimleri, baharı Expo ile karşılamak ve bu heyecanı hep birlikte yaşamak için 1 Nisan’daki dev organizasyona davet etmeyi ihmal etmedi. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 07.01.2022 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 157 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler