AYDINLIK TÜRKİYE GELECEK’TE MÜMKÜN

İskenderun İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, aydınlık Türkiye’nin ancak Gelecek Partisi’nin iktidarıyla gerçekleşebileceğine işaret ederek buna inanan ve gelecek çatısı altında toplananların sayısının her geçen gün arttığını söyledi.

Atlı Spor Kulübü’nde düzenlenen kahvaltı buluşmasında basın mensuplarının yanı sıra partililer de katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, ilçe yönetiminin tanıtımı yapıldı.

10 Ocak Basın Bayramı’nı kutlayan Gelecek Partisi İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, dünyada ve Türkiye’de olup bitenleri öğrenmenin yolunun basın olduğuna dikkat çekerek, zorlu ve özverili bir görev üstlenen basın mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi.

BİZ ALLAH’IN RIZASINI KAZANMAK İÇİN BU YOLA ÇIKTIK

Aydınlık Türkiye’nin ancak Gelecek Partisi’nin iktidarıyla gerçekleşebileceğini ifade eden Başkan Mehmet Yılmaz “Bizler hiç kimsenin menfaatini gözeterek veya menfaatlenerek bu görevi üstlenmedik. Biz süslü sözler yerine icraat yapmaktan yanayız. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin son Başbakanı olan Genel başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na inandığımız için aynı safta yer aldık. Biz Allah’ın rızasını kazanmak için bu yola çıktık” dedi.

KOŞULLAR İYİLEŞTİRİLEREK DEĞİŞECEK

Buluşmada ayrıca partiye yeni katılan 69 vatandaşa törenle ‘Gelecek Parti’ rozeti takıldı. Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, rozet töreni sırasında telefonla basın mensuplarının bayramını kutlayarak günümüzde basının çalışma ortamının çok zorlaştığını, bu koşullarda doğru haber yapmaya çalışan gazetecilerin bulunduğuna dikkat çekti. 

Genel Başkan Yardımcısı Özdağ, her türlü zorlu koşulları göğüsleyerek görevini yerine getirmeye çalışanları kutladı ve kendi iktidarlarında bu koşulların iyileştirilerek değişeceğini sözlerine ekledi. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 12.01.2022 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 100 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler