KALPLERE DOKUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ

ÖĞÜT; ÇOCUK VE GENÇLERİMİZİN KALPLERİNE DOKUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ...

Hatay Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Koruma Derneği üyeleri yeni dönem projelerini görüşmek üzere bir araya geldi.  Emmoğlu Baklava Tesislerinde gerçekleştiren istişare toplantısına Hatay Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Başkanı Serpil Öğüt, Hatay Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Basın Danışmanı Hüseyin Zorkun,  Eylem Kuaför Sahibi Eylem Kaya ve dernek üyeleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Hatay Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Başkanı Serpil Öğüt,  2022 yılının barış ve huzur içinde geçmesini temenni ederek, yeni yılın çok sayıda hayır işlerine vesile olunan başarılı bir dönem olmasını diledi.

Başkan Öğüt, Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Korumak ve onlara destek olmak amacıyla 15 yıldan fazla bir süredir hizmet verdiklerini dile getirerek, "Bugüne kadar çok sayıda okulumuzu ziyaret ederek binlerce öğrencimizin giyim ve kırtasiye ihtiyaçlarını karşılayarak onların  kalbine dokunduk, Cezaevinde kalan çocuk ve gençleri  unutmadık ve elimizden geldiği kadar yardımcı olduk, bize ulaşan ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına giyim yardımında bulunduk. 2022 yılında tüm bu çalışmalarımız artarak devam edecek. Bu çalışmalarımızda bize destek olan tüm kurum ve kuruluşlara, iş insanlarına, üyelerimize ve basın kuruluşlarına teşekkür ederim" dedi.

DEFİLE DÜZENLENECEK...

Başkan Öğüt, ayrıca önümüzdeki aylarda bir dayanışma gecesi düzenleyeceklerini ifade ederek,  geceden elde edilen gelirin yine ihtiyaç sahibi çocuk ve gençlere harcanacağını belirtti. 

Dayanışma gecesinde, işinin uzmanı olan ve profesyonel anlamda çalışmalarına devam eden Eylem Kuaför sahibi Eylem Kaya, bir defile organize edecek. Defilede en güzel gelinlikler, saç ve makyaj alanındaki hünerler sahnelenecek. Sosyal sorumluluk projelerine her zaman önemli katkılar sunan Eylem Kaya, bu organizasyonda da kalbinin güzelliğini ortaya koyacak.

EMMOĞLU BAKLAVA 'DAN KALİTELİ HİZMET...

Toplantının gerçekleştiği Emmoğlu Baklava Tesisleri hizmet kalitesi ile göz doldurdu.

Emmoğlu Baklava Tesisleri Genel Müdürü Veli Öztürk ve Halkla İlişkiler Müdürü Hatice Bilge, konukları ile yakından ilgilendiler. Verilen kahvaltı çeşidinin güzelliği, kahve ikramı göz doldurdu ve takdir topladı. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 12.01.2022 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 112 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler