Kahrabadan KCU Künefesine Tam Not

Hatayspor'un devre arası flaş transferi olan Mahmoud Kahraba, imza töreni sonrasında kendisine ikram edilen Künefeci Cihan Usta'nın künefesine  tam not verdi. Künefeci Cihan Usta İşletmecileri Ali ve Cihan Yıldırım tarafından Mahmoud Kahraba için özel hazırlanan ve üzerinde Antep Fıstığı ile “Kahraba” yazılı künefe hem görseli hem de muhteşem lezzeti ile flaş transfer  Mahmoud Kahraba’dan büyük beğeni topladı.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı ve Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş'ın da katılımı ile satın alma opsiyonlu olarak sezon sonuna kadar kiralanan başarılı oyuncu Mahmoud Kahraba’ya  künefe ikramı esnasında Başkanvekili Aydın Toksöz eşlik etti.

Künefe lezzetini çok beğendiğini söyleyen Mahmoud Kahraba,Muhteşem sunumlarından dolayı Künefeci Cihan Usta İşletmecileri Ali ve Cihan Yıldırım’a teşekkür etti.

Atakaş Hatayspor’un yeni transferine Hatay lezzetlerinde künefeyi ilk olarak ikram etme mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Künefeci Cihan Usta İşletmecileri Ali ve Cihan Yıldırım yaptıkları açıklamada:” Yeni transferimizin künefemizi beğenmesi  bizleri fazlası ile mutlu etti. Takımımızın gücüne güç katan Mahmoud Kahraba’ya hoş geldin diyerek başarılar dileğinde bulunuyoruz.”dediler. (TALİP KÖLEOĞLU)

 


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 14.01.2022 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 104 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler