TED HATAY KOLEJİ EV SAHİPLİĞİ YAPTI

TED Hatay Koleji Fen Bilimleri öğretmenleri Büşra Akkiren, Taner Oktay ve Olcay Çakır’ın organize ettiği ve bu yıl 9'uncusu gerçekleştirilen Fen Bilimleri Paylaşım Zirvesi’nde 350 öğretmeni ağırlayan TED Hatay Koleji zirveye evsahipliği yaptı.

Eğitime ve bilime verdiği önem ile dikkat çeken TED Hatay Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Mustafa Özat zirvenin açılış konuşmasını gerçekleştirerek YGA ile iş birliklerinin ve çalışmalarının devam edeceğini belirtti. 

Geleceğin vicdanlı ve donanımlı, çift kanatlı liderlerini yetiştiren Young Guru Academy’nin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Yaman “Çift Kanatlı Öğretmenler: Bilim ve Erdemi Buluşturan” başlıklı konuşmasını yaptı.

YGA hayal ortağı olan TAV havalimanı CEO’su Mustafa Sani Şener “Kalkınma İçin Bilim ve Eğitim Seferberliği” başlıklı konuşmasını gerçekleştirdi. 46 farklı atölyenin gerçekleştiği; farkındalık, farklılık, yaratıcılık gibi birçok etkenin var olduğu bu etkinlikte katılımcı öğretmenlerimize Lego Education ve inovaThink çekilişi sonucunda ücretsiz eğitim imkanı sunuldu. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 5387 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler