EKİN KOLEJİNİN ELTIS BAŞARISI

Ekin Koleji uluslararası programlar için gerekli olan ELTIS Sertifika Programını 20 hafta süren nitelikli dil eğitimi sonucunda % 96 bir başarı ile tamamladı. The English Language Test for International Students (ELTIS), dünyada ingilizce eğitimi alan lise öğrencilerinin dinleme ve okuma becerilerini ölçen ve CSIET (Council on Standards for International Educational Travel) tarafından onaylı uluslararası geçerliliğe sahip bir test.

ELTIS sınavını başarı ile geçen Ekin Koleji öğrencileri elde ettikleri bu başarıyla, WCEP Uluslararası Lise Öğrenci Değişim Programına ve Advanced Placement (AP) Uluslararası Diploma Programına katılmaya hak kazandılar.

Ekin koleji öğrencileri önümüzdeki sezondan itibaren, uluslararası öğrenci değişim programına katılacak ve bir senelerini Kanada Devlet Liselerinde değişim öğrencisi olarak geçirebilecek.

Uluslararası Diploma (AP) almak isteyen öğrencileri de, akademik derslerinin belli bir miktarını İngilizce dilinde alabilecek. AP programını başarıyla tamamlayan öğrenciler çift diplomaya hak kazanacaklar. (Haber Merkezi)

 


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 09.04.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 153 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler