MÜDÜRÜYLE PAYLAŞTI

ŞAMPİYON BAŞARISINI OKUL MÜDÜRÜYLE PAYLAŞTI!

İskenderun MTAL (Mesleği Teknik Anadolu Lisesi) ATP 11-E sınıfı öğrencisi Furkan Dereboğaz Antalya’da gerçekleştirilen Kick Boksu Avrupa Şampiyonasında, şampiyon olarak iki madalya ile gurur kaynağı oldu.

Antalya’nın Kemer ilçesindeki bir otelin spor salonunda yeni tip coronavirüs tedbirleri kapsamında gençler ve büyükler kategorilerinde düzenlenen organizasyona, 26 ülkeden yaklaşık 1200 sporcu katıldı. Antalya'da, 6. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası (Turkish Open) müsabakasında Hatay’dan da İskenderun MTAL (Mesleği Teknik Anadolu Lisesi) ATP 11-E sınıfı öğrencisi Furkan Dereboğaz da rakipleriyle kıyasıya verdiği mücadelede aldığı sonuçla herkesi sevindirdi. Furkan Dereboğaz tüm rakiplerini mağlup ederek Avrupa Şampiyonuna adını yazdırdı.

Antalya'da yapılan uluslararası kick boks Avrupa Şampiyonası'nda 2 madalya ile kente dönen Avrupa şampiyonu ATP 11-E sınıfı öğrencisi Furkan Dereboğaz, antrenörü Mustafa Cuma Uğurlu ile İskenderun MTAL Müdürü Yusuf Yıldırım’ın konuğu oldu.

ATP 11-E sınıfı öğrencileri Furkan Dereboğaz Antalya'da yapılan uluslararası Avrupa Şampiyonası'nda 1. Olması ve başarısından dolayı tebrik eder okul Müdürü Yusuf Yıldırım “Avrupa kick boks Şampiyonası'nda 2 madalya almış Ayrıca öğrencimiz Avrupa şampiyonu. Gururlandıran başarılarını öğrencimiz ve Antrenörü Mustafa Cuma Uğurlu okulumuzu ziyaret ederek mutluluklarını bizlerle paylaştı. Kendilerine şampiyonlukları için teşekkür ederim. Daha büyük başarılarını bekliyoruz” dedi. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 26.04.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 110 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler