Güneylerden Kan Bağışı Kampanyasına Destek

Bölgemiz kuyumculuk sektörünün marka firmalarından Güneyler  Altın ve Mücevherat ailesi Türk Kızılayı Hatay Şubesinin “Her damla kan kurtarılan bir candır “ sloganı ile başlattığı kan bağışı kampanyasına sessiz kalmayarak tam kadro katılım gösterdi. Güneyler  Altın ve Mücevherat Yönetim Kurulu Üyesi  ve aynı zamanda Türk Kızılayı Hatay Şubesi Yöneticisi olan Ahmet Güney’in  önderliğinde  gerçekleşen kan bağışı etkinliğine Genel Müdür M.İlker Karaoğlan ve tüm şubelerin çalışanları katıldı.

Güneyler  Altın ve Mücevherat ailesi olarak Türk Kızılayı Hatay Şubesinin başlattığı kan bağışı kampanyasına tam kadro katılım göstermenin haklı gururunu yaşadıklarını söyleyen Ahmet Güney, Türk Kızılayı Hatay Şubesinin  günden güne artarak devam ettirdiği bu anlamlı kampanyaya desteklerinin her daim süreceğinin altını çizerek özverili çalışmalarından dolayı Türk Kızılayı Hatay Şubesi  Başkanı Kudret Özbakış ve ekibine şükranlarını sunarak etkinliğe katılım gösteren tüm çalışanlarına teşekkür etti.

Kızılay ailesinin önemli bir yöneticisi olan Güneyler  Altın ve Mücevherat Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Güney ve ekibinin ciddi anlamda kan desteği  vermelerinin kendilerini fazlası ile mutlu ettiğini söyleyen Türk Kızılayı Hatay Şubesi  Başkanı Kudret Özbakış,Her daim yanlarında olan Güneyler  Altın ve Mücevherat yönetimine ve kıymetli çalışanlarına teşekkür etti. (TALİP KÖLEOĞLU)

 


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 12.05.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 188 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler