MİLLİ SPORCULARDAN ZİYARET

Hatay Büyükşehir Belediyespor’un başarılı su topu sporcuları milli takım kampına milli takıma davet edildi. Mavi-beyazlıların yetenekli genç sporcuları Sevgi Yapar, Asya Özdemir, Ecem Yiğitbaşı ve Nursev Türkmen U15 Su Topu Milli Takım Aday Kadrosuna seçildi.

19-23 Mayıs tarihleri arasında Nevşehir’de kampa giren Hataylı sporcular, Nevşehir yolculuğu öncesi Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı ziyaret etti.

Ziyarette sporculara kulüp başkanı Zekiye Barutçu Yiğitbaşı ve takım antrenörü Mustafa Savaş eşlik etti. Lütfü Savaş, genç sporcularla sohbet etti ve takımın genel durumu hakkında antrenör Mustafa Savaş’tan bilgi aldı.

SPORCULARIMIZ BAŞARILI OLACAKTIR

Genç sporcuların yetenekli olduğunu ve büyük başarılara imza atacaklarına inandığını söyleyen Mustafa Savaş, “Takımımızda çok güzel bir ortam var. İyi bir ivme yakaladık. 6 yıldan beri birlikte çalışıyoruz. Hem sporcularımız hem de sporcularımızın aileleri her şeyden çok memnun. Milli takım aday kadrosuna seçilen sporcularımızın başarılı olacağına inanıyorum.” dedi.

Ziyaretin sonunda Başkan Savaş ile fotoğraf çekilerek bu anı ölümsüzleştiren Hatay Büyükşehir Belediyesporlu sporcular, kampa katılmak üzere Hatay’dan ayrıldı.(Haber Merkezi)

 HABER BİLGİLERİ
Bu haber 21.05.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 485 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler