ARVENDEN HİÇ BİR ŞEY KAÇMIYOR

 

 

İskenderun’da polis uygulama noktasında durdurulan 2 araçta, arama yapan Narkotik Köpeği Arven 556,59 gram metamfematin maddesi ile 850 gram esrar buldu. Olayla ilgili 6 kişi hakkında adli işlem yapıldı.

İskenderun Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ve İstihbarat Büro Amirliği görevlileri koordineli bir şekilde Uyuştucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti Yapan şahıslara yönelik yaptığı çalışmalar neticesinde içerisinde Z. G., H. A. ve H. T. isimli şahısların bulunduğu araç Polis Uygulama Noktasında durduruldu. Şahıslar üzerinde ve araç içerisinde narkotik dedektör köpeği Arven eşliğinde yapılan aramada, 556,59 gram Metamfetamin maddesi bulundu. Aracın motor kısmına sakladığı  metamfetamin maddesiyle yakalanan Z. G., H. A. ve H. T. İsimli şahıslar hakkında adli işlem yapıldı.

İKİNCİ ARAÇTA 850 GRAM ESRAR BULDU

Polis uygulama noktasında durdurulan ikince araçta da arama yapan Narkotik Köpeği Arven, 850 araçta gram esrar buldu. 

İçerisinde M. A. K. ve M. A. isimli şahısların  bulunduğu ticari araç polis uygulama noktasında durduruldu. Narkotik Suçlarma Mücadele Grup Amirliği ekipleri, narkotik köpeği Arven ile birlikte araçta arama yaptı. Hasas koku alma duyusu ile araçta arama yapan Arevenbebek kundağında silah poşet içerisinde saklanan 850 gram uyuşturucuyu buldu. Olayla ilgili M. A. K. ve M. A. isimli şahıslar hakkında adli işlem yapıldı.(HASAN HAMDERİ)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 27.05.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 138 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler