TAVİZ VERMEYECEĞİZ

Kısa bir süre önce göreve getirilen ve bu süre zarfında yapmış oldukları çalışmalar ve etkinlikler ile göz dolduran Antakya Ülkü Ocakları Başkanı Hasan Bayır ve Yönetim Kurulu üyeleri bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler. Antakya Ülkü Ocakları Başkanı Hasan Bayır öncülüğünde gerçekleşen  programlarda  MHP Hatay Kadın Kolları İl Başkanı Dilek Demirdöven, MHP İl 2. Başkanı Niyazi Öztürk, MHP Antakya İlçe Başkanı Mehmet Kanlı, MHP Defne İlçe Başkanı Ferit Kaplan,  Türk Eğitim Sen Hatay İl Başkanı Ömer Solgun ve Türk Sağlık Sen Hatay İl Başkanı Hayri Şahin ziyaret edildi.

Antakya Ülkü Ocakları Başkanı Hasan Bayır ziyaretlerde yaptığı açıklamasında : " Milliyetçi Hareket Partisi, bu aziz milletin yılmaz, yıkılmaz ve aşılmaz kalesidir. Dolayısıyla bu mübarek harekete yapılacak olası bir saldırı, doğrudan millete kast etmek demektir. Biz, Türk milletinin yılmaz kalesi olarak daima birlik, dirlik ve kardeşlik üzere hareket edeceğiz ve yine Allah'ın izniyle Türklüğün aleyhine hiçbir şekilde, asla taviz vermeyeceğiz" ifadelerinde bulundu.

Antakya Ülkü Ocakları Başkanı Hasan Bayır, Türk Eğitim Sen Hatay İl Başkanı Ömer Solgun ve  Türk Sağlık Sen Hatay İl Başkanı Hayri Şahin ziyaretlerinde sağlık çalışanlarımızın hakkı sala ödenmez diyerek başladığı açıklamasında :” Pandemi döneminde geçirdiğimiz bu zor günlerde aziz Türk milleti adına bütün sağlık çalışanlarına en içten teşekkürlerimizi iletiyoruz. Hakları ödenmez. Türk milletinin sağlık sahasında adeta birer nefer gibi hareket eden sağlık çalışanları yorulmak bilmez gayretleriyle mutlak suretle tarihe geçeceklerdir. Kadir mevlam onların eksikliğini göstermesin." dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 31.05.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 151 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler