ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

İSKENDERUN’DAMINTIKA TEMİZLİĞİ

İskenderun Belediyesine bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince kent genelinde farklı mahallelerde mıntıka temizliği çalışmaları yapılıyor. Çalışmalar kapsamında rutin yapılan temizlik işlemlerinin yanında çevreye başıboş bir şekilde atılan atıkların ve ağaç dallarının genel temizlik işlemlerini gerçekleştiriliyor.

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA EKİPLERİMİZ İŞ BAŞINDA

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,"Daha temiz bir İskenderun için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz boş arazi,sokak ve caddelerdeki genel temizlik çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalarda ayrıca yabani otlar ve özellikle boş arsalarda bulunan gelişi güzel atılan çöp yığınları belediyemize ait iş makineleri ile temizleniyor" dedi.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

Başkan Tosyalı “Boş arazideki gelişi güzel atılan çöpler ve yabani otlar kentimiz için güzel bir görüntü oluşturmuyor. Bu yüzden de temizlik ekiplerimiz boş arazilerde çöpleri ile yol kenarlarında oluşan otları titizlikle temizliyor. Tüm sokaklarımızı temiz tutmak için çalışıyoruz.Mıntıka temizlik çalışmalarımız aralıksız devam edecek ” dedi. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 04.06.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 60 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler