TESİSLEŞME ŞART

KALICI BAŞARI İÇİN TESİSLEŞME ŞART

İskenderunspor’dan yetişip başarılı bir futbol kariyerinden sonra Türk ve bölge futboluna teknik direktör olarak hizmet eden futbol adamı Ender Traş, kalıcı başarı için tesisleşmenin şart olduğunun altını çizdi.

Yeniden yapılanma süreci başlatan İskenderun ORG’ ekibini ziyaret eden futbol adamı Ender Traş, karşılıklı hoş bir sohbet etme imkanı buldu. Futbolculuğunun ardından teknik direktörlükte de kariyer yapan futbol adamı Ender Traş, İskenderun ORG ekibiyle, anıları tazeledi, İskenderunspor konusu birlikte masaya yatırılarak gelişmeler ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

İskenderun ORG Ailesi’ni oluşturan isimlerin gazetecilikte önemli başarılara imza attığını dile getiren  Teknik Direktör Traş “Tarafsız, ilkeli ve dürüst yayınlar yapıyorsunuz. Günümüzde en fazla ihtiyaç duyulan şeyler bunlar. Biz kent dışındayken İskenderun ORG aracılığıyla memleketimizdeki gelişmeleri takip ediyoruz. Önemli bir misyon üstlendiniz, başarılarınız devamını diliyorum” dedi.

İskenderun.Org stüdyosunda Gazeteci Cuma Keseroğlu’nun programına çıkan Futbol adamı Ender Traş, futbola başladığı günden buyana, edindiği tecrübeleri, kariyerini, hiçbir zaman tükenmeyen turuncu-mavili sevdasını anlattı. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 08.06.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 57 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler