MUSTAFA ÖZKOCA
KENDİ CEPLERİNDEN ÖDESİNLER.

Hatayspor'da önceki hafta Galatasaray maçı galibiyeti sevincinden çok yediği cezalar Adana'nın kol böreğini geçti.

Takım halinde 10.500

Protokol fazlalığı 48.000

Usulsüz seyirci alımı 100.000

Maske takmama 24.000

İtfaiye girişinden 3 itfaiyeci haricinde adam geçirmeyenler itfaiye girişinden paso adam almışlar.

Samandağ Hassa İskenderun Arsuz gibi ilçelerden kimisi ilçe Başkanı kontenjanından kimisi tanıdık eş dost ahbabından usulsüzce geçiş yapanlar hepsi tek tek kamera ile tespit edilmiş durumda.

O da olmazsa bu ilçelerden gelenler kendi sosyal medya hesaplarında hem canlı yayın yapıp yasak olmasına rağmen hem maskesiz hem de işte bak ben maça böyle geçerim geçemeyen de dışarıda naneyi yer der gibisine hakiki Hatay Spor taraftarlarına küfür gibi geliyor.

Bu çok zat-ı muhteremleri lebalep dolduranlar bir zahmet de bu cezaları kendileri ödesinler.

Hatayspor Aydın Toksöz ve yöneticilerin babasının çiftliği değil hem millete taraftar sayısı 200 geçmeyecek diyeceksiniz hem de yaklaşık 1000 kişiye yakın adam alacaksınız taraftar çıldırmasın da ne yapsın.

Üstelik maç 21.00 de bitmesine rağmen maçtan çıkan arkadaşlar sokağa çıkma yasağı olduğu halde antakya'dan ilçelere nasıl

seyahat edilir sokakta nasıl rahat rahat gezebildiler. Emniyet görevlileri bunlara ceza yazmadı mı?

Bu takım buraya kolay gelmedi nice badireler atlattı dünyanın yığılmış borcu ödendi.

Şimdi üç beş tane kendini bilmez sırf torpilli diye sırf tanıdıkları yüksek makamlarda eşi dostu var diye partili diye elini kolunu sallayarak üstelik takımın ceza alacağını bile bile maça geçebiliyorsa bunları da geçirenler bile bile hainlik yapıyorsa diyecek lafım yok artık.

İlçe belediye başkanları korumaları çöpçüleri amirleri aklınıza kim gelirse kolundan tutan içeri geçiriyor. Arkadaş bu takım kimsenin babasının malı değil Hatay'ımızın takımı.

Yetkilileri göreve davet ediyoruz maça girenler tek tek tespit ederim sosyal medya hesaplarından çekilen resimler delil teşkil ederek bu cezalar öncelikle bunlara öde ettirilsin.

Bunları geçirenlerede daha ağır cezalar yaptırımlar uygulansın evinde oturup maça geçemeyen elinde kartları olan hakiki taraftarların günahı ne?

Yahu arkadaş artık o kadar saçmaladılarki çocuğun maça geçmesi yasak pandemi var yasak var maça çocuk almışlar hiç mi Allah'tan korkmadınız?

Yeni stad pahalı olduğu için bu sezon orada maç oynamayan yönetim eski stadı tercih ediyor ama aynı hesaba çıkıyor çünkü maçta da ceza yemekten akıllanmadılar.

Herkes ayağını denk alsın Hatayspor kimsenin babasının çiftliği değil.......


TARİH
19.04.2021
OKUNMA
Bu Haber 121 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Yazarın Diğer Yazıları