İRFAN KALIN
BİR TEŞEKKÜRDE BÜYÜK HATAYSPOR TARAFTARINA

Evet 2020-2021 Süper lig sezonu sona erdi. Bu vesile ile Takımı, Ömer ERDOĞAN ve ekibini, Onursal Başkanımız Sayın Lütfü SAVAŞ'ı, Yönetim kurulumuza ilk sezonda bize yaşattıkları sevinçler için teşekkür etmiştik.

Ama taraftarımız pandemi nedeniyle 53 yıl beklediğimiz süper lig heyecanını tribünlerde değil de maalesef evlerimizde, Sosyal medyada da olsa takımını yalnız bırakmadı

Hatayspor diyerek sokakta caddede birlikte, tribünde değil ama Sosyal medyada da olsa biraraya gelerek,  bir taraftar kültürü oluşturup, hedeflere ulaşma amacıyla yeni sezona başladık

Yeni sezonda umarız taraftarın yeniden tribünlere dönmesiyle vereceği desteğin  çok önemli olacağını söylemek isteriz.

Takımını görmeden destekleyen, galibiyetiyle sevinen, mağlubiyetiyle üzülen, şehrine, takımına her şartta "AMASIZ" destek olan sosyal medyada da olsa ortamı karnaval yerine çeviren büyük Hatayspor taraftarının önünde saygıyla eğiliyoruz. Taraftarımızın bu birlik ve bütünlüğü, en büyük gücümüz, başarıya olan sonsuz inancımız, en önemli motivasyon kaynağımız olacaktır. Hatayspor'muzun büyük taraftarına göstermiş oldukları destek ve inanç için sonsuz teşekkür ederiz. Taraftarlarımıza her zamankinden daha fazla ihtiyacımızın olacağı önümüzdeki sezonda destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz. Yeni sezonda kenetlenirsek takımımızı daha ileriye taşıyabiliriz. Bunu ancak hep birlikte hareket edersek başarabiliriz.

Sizlerin kenetlenmesi ve desteğiyle takımımızın gelecek sezon  Süper Ligde daha büyük başarılar kazanacağıına gönülden inanıyoruz. Takımımızı sezon boyunca yalnız bırakmayan, iyi ve kötü gününde her zaman destek olan büyük taraftarlarımıza bir kez daha yürekten teşekkür ederiz. Yeni sezonda, yepyeni hayallere ve daha büyük başarılara hep birlikte koşacağız .

TEŞEKKÜRLER BÜYÜK HATAYSPOR TARAFTARI


TARİH
24.05.2021
OKUNMA
Bu Haber 653 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Yazarın Diğer Yazıları