İRFAN KALIN
TARAFTAR YÖNETİMİN VE HOCASININ YANINDA

Atakaş Hatayspor için 2020-2021 Süperlig futbol sezonu genel olarak başarılı geçti. Geçen sezon1.ligde şampiyon olduktan sonra çok kısa sürede hazırlıklarını tamamlayıp lige başlamıştık. Sezon başlarken Hatayspor camiası tedirgindi. Birde ismini duymadığımız, maliyeti düşük oyuncularla anlaşılınca küme düşmeyelim yeter diyenlerin sayısı az değildi.

Gelinen noktada yapılan transferlerin beklentilerin üstüne çıkarak değerlerine değer kattılar ve bunun sonucunda ilk sezonumuzda gayet başarlı bir yılı geride bıraktık.

1 Haziran'da yaz transfer sezonu başlayacak.

Tabi taraftarlar olarak bizler de pandemiye rağmen, Hatay'ımıza ve  taraftarlarımıza yakışır bir kadro kurmak için yönetimin ve Ömer Hocamızın gecesini gündüzüne katarak çalışıtığına eminiz. Önümüzdeki sezon Yönetimiyle, Hocasıyla, Futbolcularımızla, taraftarlarımızla, basınımızla omuz omuza vererek bütün zorlukların üstesinden gelip Atakaş Hataysporu'muzu daha iyi yerlere getirmek için bütün gücümüzle mücadele edeceğiz.

Takımımızda geçen yıl forma giyen futbolcularımızdan bazılarıyla yollarımızı ayıracağız. Onların yerine yeni transfer yapacağız ve hatta yapılmaya başlandı. Fakat aceleci davranıp transfer yapmak için transfer yapılmaması lazım. İnşallah geçen yıl yaptığımız transfer başarısını bu yıl tekrar göstereceğimize inanıyoruz. Bu konuda başta Onursal Başkanımız Sayın Lütfü SAVAŞ olmak üzere Yönetimin ve Ömer Hocamızın doğru hamleler yapacağına inancımız tam.

Burdan Büyük Hatayspor taraftarına da ayrıca çağrı yapmak istiyoruz;Koronavirüs hastalığının herkesi olduğu gibi kulüpleri ve yöneticileri de olumsuz yönde etkilediğini, gelirlerinin büyük ölçüde azaldığını hepimiz biliyoruz. Bunun için bu işin ne kadar zor olduğunu hatırlatmak isteriz.Bizler  yönetim kuruluna ve Ömer Hocamıza sonuna kadar güvenmeliyiz Transferin son gününe kadar sükunetle bekleyelim. Bu nedenle transferde taraftarlarımızın da sabırlı davranmasını, takıma zarar getirecek hareketlerden uzak durmasını istiyoruz. İnşallah önümüzdeki sezon tribünlere döneceğimizi umut ederek  Kombine satışlarına destek verip takıma katkı sağlamalıyız. Bize düşen görev bu.

Son olarak Transfer sezonu başlıyor. Kim gelirse gelsin ve ya kim giderse gitsin  taraftar olarak bize destek olmak düşer. Transferlerde yönetime ve Ömer Hocamıza güveniyoruz.

 

ŞampiyonHatayspor Sayfası Yönetimi

Yeni Sezon, Yeni Umutlar. Haydi Atakaş Hatayspor, Yeni Hikayende Taraftarın Yanında


TARİH
01.06.2021
OKUNMA
Bu Haber 636 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Yazarın Diğer Yazıları