İRFAN KALIN
EFSANELER UNUTULMAZ

Atakaş Hatayspor'da dün Kaptan Mesut, Yusuf ve Akın'ın takımdan ayrılmasıyla 53 yılllık süperlig özlemini bitiren efsane kadro dağılmış oldu.

Hepimizi sevince boğan, hayallerimizi gerçekleştiren, bize unutulmaz zaferler kazandıran takım artık yok. Bu kadro misyonunu başarıyla tamamladı. Eminim hepimiz üzgünüz. Belki içimizde kızanlar bile var. Herkese hak veriyorum. Duygusal olarak bu futbolcu kardeşlerimizle bir bağımız oldu. İçlerinde 7 Sezon oynayan oyuncular bile var. Böyle olunca giden futbolcu kardeşlerimiz takımdan ayrılmasıyla  üzüldük. Hatta bu duruma kızanlar bile var ama bu değişimin kaçınılmaz olduğunu kabul etmek gerekir. Geçen sezon Caner,Sadi, Kubilay,Idır Quali,Barbosa, Gökhan Karadeniz,Mirkan,Hamza Gür, Ömer Alıcı ve Yasin gibi şampiyonlukta büyük emekleri olan oyunculara bu sezon sonu ise Soner,Akın, Selim, Mesut ve Yusuf'un eklenmesiyle 53 yıllık süperlig hasretini sona erdiren efsane kadro görevini başarılarla tamamlamıştır.

Başarı bir ekip işidir. Bu ekip 2 . ligden süperlige uzanan başarıda büyük zaferler kazandırdı. Bizleri sevince boğan anlar yaşattılar. Hepimizn acaba bir gün bizde süperligde olurmuyuz dediğimiz yerdeyiz.Bu anlamda bizlere bu heyecanı yaşatan başta Onursal Başkanımız Sayın Lütfü SAVAŞ olmak üzere şuan yönetim kurulunda olan ve o dönemlerde yönetimlerde bulunan kişilere, Murat Bereket, İlhan Palut, Bayram Toysal, Mehmet Altıparmak ve ekiplerine, Malzemeciden, sağlık ekibine ve adını sayamadığım herkese tekrardan teşekkür ederiz. Bu ekip olmasaydı belkide hâlâ süperlig hayali kuruyor olabilirdik. İleriki yıllarda  bu efsane kadroyu her zaman hatırlayacağız, anlatacağız.

Şampiyon Hatayspor Sayfası ailesi olarak bizlere bu zaferleri,heyecanı yaşatan herkese şükranlarımızı sunuyoruz. Hepsinin emeğine,yüreğine sağlık.

EFSANELER UNUTULMAZ, UNUTULMAYACAKTA


TARİH
07.06.2021
OKUNMA
Bu Haber 829 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Yazarın Diğer Yazıları