MUSTAFA ÖZKOCA
BU VATANI KİMSE BÖLEMEYECEK.

GERÇEK MİLLİYETÇİLER GERÇEK SOLCULAR VARKEN BU VATANI KİMSE BÖLEMEYECEK.

İnsanlığın doğduğundan bu yana meydana gelen gerek dinler savaşı gerek Topraklar savaşı gerekse su ve enerji savaşları her zaman silah ve ekonomik gücünden güçlü olan ülkelerin kendinden daha zayıf olan ülkelere çökmeleri tarih boyunca gerçekleşmiştir.

Yüzyıllardan bu yana Çan ile Ezanın savaşı kıyamete kadar devam edecek.

Bunun yanında ülkeler içinde gerek Etnik kimlikler üzerinden gerekse mezhepler üzerinden insanlarla bölmeye parçalamaya sürekli çalışan kesimler her zaman vardır.

Ülkemizde bunları her zaman her ne kadar dış güçler adı verilse de içeride kendilerine yandaş bulamadıkları sürece ne barınabilirler ne de başarabilirler.

Türkiye Cumhuriyeti'ni  kurulduğundan bu yana her zaman bölmek isteyen ilerlemesini istemeyen ülkeler ve gruplar her zaman teyakkuz içerisindedirler.

Su uyur düşman uyumaz misali bunlar gece gündüz demeden ülkeyi parçalama planlarını A'dan Z'ye kadar kurarak kendilerince uygulamaya çalışıyorlar.

Amma velakin en son 12 Eylül 1980  kanlı olaylarından sonra yüce Türk milleti uyanarak artık ne TÜRK, KÜRT ne ALEVİ, SÜNNİ çatışmalarına hiçbir zaman için fırsat vermedi.

Sürekli olarak ısıtıp ısıtıp insanların karşısına bu hizipçi davranışları çıkarmaya çalışanlar karşılık bulamayınca kudurmuş köpeklere benziyorlar.

Dış ülkelerin istihbarat örgütleri ülkemizde cirit atarken çeşitli senaryoları ortaya koymaya çalışıyorlar.

Başarılı olamayanlar kendilerine içeriden yandaş bulsalar dahi sonuç hep hüsran hüsran.

Şu unutulmamalıdır ki bu ülkede gerçek vatanseverler gerçek milliyetçiler gerçek sosyal demokratlar ülkenin bölünmesi söz konusu olduğunda tek vücut olduğu sürece hiç kimsenin ülkemizi bölmeye gücü yetmeyecektir.

Zaman zaman din üzerinden sahtekar hocaları kullananlar zaman zaman mezhepçilik üzerinden sahtekarları kullananlar zaman zaman ise vatan elden gidiyor yaygara ları koparanlar her ne yolu denerse denesinler başarılı olamayacaklar.

Bu ülkenin sağ görüşlüsü de sol görüşlüsü de söz konusu vatan olunca gerisi teferruattır deyip ülkeyi alçaklara bırakmamak için her zaman tek vücut olacaklardır.

Türkiye'yi özellikle Müslüman ülkeleri ne kol kanat gerdiği için özellikle Avrupa ülkeleri düşmanlıklarını saklamamaktadırlar.

İşte özellikle bu yüzden Müslümanların son kalesi olan Türkiye'nin öyle bir şey olması lazım ki öyle ayakta sımsıkı durması lazım ki her zaman işim düşmanları ondan çekinmeli ve korkmalıdır.

Onlara bu gözdağını vermek için de her zaman tek vücut olmamız gerekir.


TARİH
07.06.2021
OKUNMA
Bu Haber 107 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Yazarın Diğer Yazıları