MUSTAFA ÖZKOCA
YENİ PROVOKASYONLARIN BAŞLANGICI MI

İzmir HDP il binasına yapılan saldırıda o gün orada olmaması gereken tamamen tesadüfen orada bulunan bir günlüğüne annesinin yerine çay ocağına bakan Deniz Poyraz isimli gencecik bir kız katledildi.

Türkiye'yi karıştırmak adına iç kaos çıkartmak için yapılan bu kanlı eylem ardında birçok gizli şeyi barındırıyor.

HDP saldırısını gerçekleştiren katil sağlıktan atılmış Suriye'de silahlı eğitim görmüş öyle alelade biri değil , bu konunun öncelikle incelenmesi  gerekli bu kendi başına kişisel bir saldırı değil bunun en başındaki gizli örgütün ortaya çıkarılması gerekli. Emniyet güçlerinin bu konudaki  tüm gerçeği ortaya çıkaracaktır.

Türkiye yeniden 90'lı yıllara mı döndürülmek isteniyor?

Kirli bir el yine yeni oyunlarını kurmaya mı çalışıyor?

Suç örgütü lideri Sedat Peker'in günler önce yaptığı açıklamada böyle provokasyonların olacağını halkın bu konuda duyarlı olması gerektiğini sokağa çekilmek istendiğini açık açık belirtti.

Hatta ve hatta Sedat Peker HDP saldırısının hemen ardından Mehmet  Ağar ve ekibinin sokakları karıştırmak için bundan sonra daha büyük provokasyonlar yapacaklarını bu konuda Sağcısının Solcusunun Alevisini Sünnisinin Kürtün Lazının herkesin uyanık olmasını hemen her yerde bu tür kanlı eylemlerin devam edeceğini belirtmişti.

Saldırının ardından MHP genel Başkanı sayın Devlet Bahçeli de bir açıklama yaparak olayın tamamen provokasyonların ibaret olduğunu saldırganın elinde bozkurt işareti yapmasının ve silah tutmasından resimlerinin hemen servis edilmesi insanların sinir uçlarına dokunması açısından önem arz ettiğini buğdayın üstüne kararlılıkla gidilmesi gerektiğini belirtti.

Demem o ki alınan duyumlar karşısında bundan sonra da bu tür olayların yaşanabileceği gerçeği gün gibi aşikardır.

Burada 90'lı yılların derin devleti diye adlandırılan kirli bir el yeni bir oyun sahne lemektedir.

Yasadışı terör örgütlerine bu tip olaylara karıştırıp uyuyan hücreleri uyandırıp yeniden bir kaos ortamına Türkiye'yi dönüştürmek için ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar.

Ama bu aziz Türk Milleti birlik beraberlik içerisinde olduğu sürece bizleri bölmek isteyenlere asla fırsat vermeyeceğimizi her platformda göstermemiz gerekiyor.

Kudurmuş gibi saldıranlar elbet dün gelecek yaptıklarının cezasını çekeceklerdir.

Bize düşen kardeşlik ortamı içerisinde hayatımızı idame ettirmemizdir.

Durup dururken bu saldırı neden oldu şimdi ortada hiçbir şey yokken dikkat ederseniz her seçim öncesi veyahutta olası bir olaydan önce illaki bir yerlerde bombalar patlıyor terör saldırıları oluyor toplumsal bir kaos oluşturulmaya çalışılıyor.

Artık uyanık olmamız gerekli bu oyunu görüp ona göre hareket etmeliyiz kartlar onların elinde değil onlar bizi yönlendiremez artık kendi kaderimizi kendimiz çizmemiz gerekiyor.

Türk Milleti ilelebet dostluk kardeşlik barış içerisinde yaşayacaktır buna inancımız tamdır.


TARİH
21.06.2021
OKUNMA
Bu Haber 200 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Yazarın Diğer Yazıları