MUSTAFA ÖZKOCA
EĞİTİMLİ NÜFUS BATIYA CAHİLLER ÜLKEMİZE

Suriye'den sonra Afganistan macerası ve mültecileri ülkemize kabul etmek Türkiye'nin sosyolojik yapısını bozup ülkenin altına dinamit yerleştirmeye benziyor.

Türkiye'nin yaşanmaz bir hal alacağını düşünen eğitimli bir kitle kendini Avrupa'ya atmanın derdine düşerken, eğitimsiz cahil Ortadoğu kültürüyle yetişmiş Türkiye'ye yabancıları doldurmak neye kime hizmettir.

Felakete davetiye çıkaran bu girişimler uluslararası düzeyde Türkiye'nin itibarına gölge düşürmekte.

Milletin çocuklarını Afganistan'a Kabil havaalanına bekçi yapmaya çalışanlar Afganlıları tırlara doldurup ülkemize girişine ses çıkarmıyorlar.

Önüne gelen elini kolunu sallaya sallaya memlekete giriş yapıyor bunları niye sokuyorsun dediklerinde bunlar bizim Ensar kardeşimiz ırkçılık yapma diyorlar.

Kardeşim her ülke kendi sınırlarını korumak zorundadır.

Şimdi bizden biri  pasaport olmadan istediği ülkeye elini kolunu sallayarak gelebilir mi?

Kimse kimseyi kandırmasın Kendi memleketinde mülteci istemeyenlere ırkçılık yapıyorsun diyenler önce savundukları zihniyetin memleketi getirdiği duruma baksın.

8 milyon Suriyeli üstüne Bir de Afganlımız eksikti, memleket yol geçen hanına döndü adeta.

Avrupa'nın göndereceği ek 3 milyar euro için Amerika'nın baskısı için mültecilere bakıp Afgan Kabil havaalanına Mehmetçiği gönderirken isterseniz bir de mecliste oylama yapın, bakalım evet çıkacak mı çıkmayacak mı?

Ülkemizin yetiştirdiği beyin takımı diye adlandırılan önemli yazılımcılar bilim adamları çareyi Avrupa'ya kaçmakta buluyorlar, ama nedense Avrupa bizi kıskanıyor.

Bu gidişat nereye kadar memleket nereye gidiyor biz Avrupa birliği'ne girecekken, Ortadoğu bize girdi.


TARİH
28.07.2021
OKUNMA
Bu Haber 147 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Yazarın Diğer Yazıları