HAYRETTİN OĞUR
BAŞARININ ÖYKÜSÜ

Herkes kendi öyküsünü,kendi yazmalı. Bu,hayatın bütünü için geçerli. Zaten,her başarının kendine özgü,kendine has,kendine ait bir hikayesi vardır,olmalıdır. Elbete bu ve buna benzer her şey kendiliğinden oluşmaz. Bir çaba,bir yoğun çalışma,bir birikimle olur ancak. Böyle şekillenmeli yaptığımız her iş. Kendi işimize,kendimiz canlılık vermeliyiz.,

 

Başarıya giden yolun adı,İSTİKRARDIR!. Yıllardır aynı işi,aynı heyecanla yapanlar zaten ona doğru bütün her şeyi aşmış oluyor. O,bununla bütün kapıları da açmıştır artık. Sadece çalışmada değil,diğer bütün alanlarda da bu geçerlidir. Burada aniden,birden gelen veya giden de olmaz. Bu konuda zaman,zamanın içinde değerli çabalar şarttır.

 

Kendi başarı hikayeni kendin,kendi ellerinle yazdığında;mutlaka devamı gelecektir. Üreten,çalışan her insan çevresine de,insanlığa da faydalar sağlar. Bir bakıma başaran herkes,örnek olur. ÇALIŞTI,BAŞARDI.. Yaptığımız her ne iş olursa olsun,onu bilerek-anlayarak yaparsak,daha iyi olacak sonucu. Bunun örneği saymakla bitmez.

 

Başarıyla istikrar arasında güçlü bir bağ var. Her ikisinde olumlu,özverili adımlar var. Küçük,ama güzel ve anlamlı adımlar bunlar.

 

Çalışarak hayata daha çok yakışacağız. Böylece hayat bize,daha huzurlu,daha rahat bir gelecek sunmuş olacak. DAHA ÇOK ÇALIŞALIM,DAHA ÇOK MUTLU OLALIM.

 

 


TARİH
29.07.2021
OKUNMA
Bu Haber 1149 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Yazarın Diğer Yazıları