MUSTAFA ÖZKOCA
HATAYIN ŞANSI VALİ RAHMİ DOĞAN

Hatay Valiliği görevine atandığı günden bu yana makamında çok az bir zaman harcayan, sürekli halkın içinde dolaşan, halkın sorunlarına çözümler üreten Vali Rahmi Doğan vatandaşların gönlünde taht kurdu.

Çevlik-Arsuz sahil yolunun açılması için büyük çaba sarf eden, eski Hatay Meclis Binası'nın (Gündüz sineması) halka kazandırılması için hiçbir fedekarlıktan kaçınmayan, yıkımı devam eden Mehmet Şah Vakıf İşhanı'nın yerinin Antakya halkı için en güzel şekilde değerlendirilmesi gibi birçok projeye imza atan Vali Rahmi Doğan hizmetleri ile göz doldurmaya devam ediyor.

Şehrimize geldiği günden bu yana Hatayspor sevdalısı olduğunu maçlara katılarak gösteren, spor alanlarının yapımı için çaba sarfeden Vali Doğan Hatayspor taraftarlarının ve spor camiasının da desteğini arkasına almış durumda.

Parti mefhumu gözetmeksizin Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ile şehrin sorunları ve bu sorunların giderilmesi aşamasında ortak çalışmalar da da bulunarak Hatay'ın daha mükemmel bir şehir olmasına yönelik bir çok çalışmaya da imza atıyor.

Çoğu zaman Vali Rahmi Doğan ilçeleri bizzat kendisi ziyaret ederek halkın sorunlarını Belediye Başkanları ve STK larla birlikte yerinde değerlendirerek çözüm üretmeye çalışıyor.

Devletin hizmetlerini eksik olan yerlere götürmeye çalışırken devletin şefkatli yüzünü sıcak kanlılığı ile her yerde gösteriyor.

Hatay halkı, her zaman çalışan ve  çalışmalarına devam eden Vali Doğan'a sahip çıkmaya devam edecektir İnşallah.

Basın camiası olarak bizden her platformda desteğini esirgemeyen sayın Valimiz Rahmi Doğan'a yapmış olduğu Devlet hizmetinde başarılar diliyoruz.

Allah yar ve yardımcısı olsun.


TARİH
03.03.2021
OKUNMA
Bu Haber 643 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Yazarın Diğer Yazıları