MUSTAFA ÖZKOCA
ŞEHİT HABERLERİ TÜRKİYE'DE BİTTİ

SINIR ÖTESİNDEN GELMEYE BAŞLADI....

Türkiye'de can çekişmeye başlayan PKK terör örgütü kahraman Türk silahlı kuvvetleri'nin başarılı operasyonları sonucu sınır dışına püskürtüldü.

Şimdi PKK /PYD ve diğer terör örgütleri ile mücadele sınır dışında devam ederken bu defa şehit haberleri sınır dışından gelmeye başladı.

Hain terör örgütünün kurduğu kardeş tuzaklar açılan taciz ateşleri ve hiç de dostumuz olmayan Rusya'nın Lazkiye limanlarındaki gemilerden attığı zırh delici füzelerle Şehit vermeye başladık ne yazık ki.

Suriye afrin Kuzey Irak çemberinde askerimize gücü yetmeyen hain terör örgütleri maşası oldukları dış devletlerden aldıkları yardımlar ve teknolojik silahlarla hain saldırılarına devam ediyorlar.

Isı güdümlü füze zırh delici bombalar kullanan PKK/ PYD terör örgütü hiçbir zaman hain emellerine ulaşamayacak tabii ki.

Ama maalesef her platformda masaya oturduğumuz gerek Amerika gerek Rusya gerekse İsrail bu leş kargaları na her zaman destek vermekten çekinmediler.

Allah'a şükür Türkiye sınırları içerisinde Şehit haberlerimiz azaldı ama maalesef Türkiye dışındaki sınırlarda terörü bitirmeye yönelik yapılan askeri operasyonlarda ve intikallerde askerimize pusu kuran şerefsiz teröristler elbet kanlarında boğulacaklar.

Son terörist kalana kadar mücadelesinden vazgeçmeyecek olan Türk Silahlı Kuvvetleri ve onun Kahraman evlatları vatanın birlik ve bekası için son nefesine kadar mücadele edeceklerdir.

Devlet her zaman 20 yaşındadır Devlet her zaman bakidir üç beş çapulcu ya bırakılacak bir karış vatan toprağımız yoktur.

Türk Devleti ilelebet payidar kalacaktır

ESEN KALIN..


TARİH
14.09.2021
OKUNMA
Bu Haber 87 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Yazarın Diğer Yazıları