MUSTAFA ÖZKOCA
ERZİN HATTUSA ÖRNEK PROJE

Geçen hafta sonu Hatay gazeteciler cemiyeti üyeleri arkadaşlarımızla Ziyaret ettiğimiz Erzin ilçemizde bulunan  Hattusa otel ve içmeler tesisleri görülmeye değer.

Gerek tesis çalışanları gerekse müdür ve yöneticiler ilk girişte insanları  sıcak karşılıyor, hizmet açısından çok önemli bu.

Yurtiçi ve yurtdışından sürekli   

İnsanların Akın ettiği Erzin tesislerinde hem hizmet kalitesi çok yüksek hemde hastalıkları dolayısıyla şifalı suya gelenler mutlu ayrılıyorlar.

Erzin bölgesinde büyük bir katkısı olan hattusa oteli hem Hatay hem de Türkiye ekonomisine kazandırılmış büyük bir yapıt.

Turizm sektöründe büyük bir Atılım yapmış olan Türkiye'ye çorbaya bir nebze olsun bir tuzda Hattusa'dan atılıyor. Şifalı suyun ününü duyan herkes bu otele geliyor bunu biz de meslektaşlarımızla beraber deneyip gördük gerçekten muhteşem hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz girişteki resepsiyondan müdürlerine kadar herkes güler yüzlü, sıcakkanlı bu da müşteri memnuniyetini beraberinde getirmekte.

Otel her yerde var şifalı su her yerde var ama Hattusa daha bir başka sanki.

Muhteşem atmosferi doğa ile iç içe olan dokusu insanı kendine bağlıyor aşık ediyor, insanların buraya Akın etmesinin başlıca nedenlerinden biri de bu herhalde.

Öyle bir tesisin memleketimize katılmasında kimin emeği geçmiş ise teşekkür ediyoruz. ESEN KALIN....


TARİH
24.11.2021
OKUNMA
Bu Haber 115 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Yazarın Diğer Yazıları