HAYRETTİN OĞUR
GAZETECİLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Gazetecilik,yaşam boyu devam eden en önemli mesleklerden biridir. Yazıyla,haberle,fotoğrafla,yorumla halka en iyi şekilde hizmetler sunan Gazeteciler,özverili bir şekilde çalışmaktadırlar. Her gazeteci topluma,kamuoyuna ve halka faydalı çalışmalar için devamlı emekler harcamaktadır. En güzel,en anlamlı hizmetleri yürüten gazetecilerimiz,birer ışık gibidirler. 

Hatay/Antakya’da “Gazeteciler Günü” etkinlikleri çok görkemli geçti. Önce,HGC Başkanı ve Yönetim Kurulu Hatay Gastronomi Evinde bir kahvaltı etkinliği düzenlendi. HGC üyelerinin tamamının katıldığı etkinlik,gayet verimli ve iyiydi. Ardından Cemiyet’te bir sohbet toplantısı yapıldı. Günün sonunda ise,HBB Başkanı Hatay’lı Gazetecilere HATMEK’te bir kokteyl verdi. 

Bu güzel ve anlamlı etkinliklerde gazeteci dostlarımız yan yana gelip hasret gidermiş oldular.Her iki organizasyon çok başarılı geçti. Gazeteciler Günü’nün anlam ve önemi için de konuşmalar yapıldı. Katkısı olan protokol üyelerine plaketler verildi. Hep özlenen etkinlikler ve organizasyonlardı bunlar. Haberci dostlarımızın böylesine takdir edilmesi,her şeyden çok daha değerliydi. 

Ayrıca,”Gazeteciler Günü” nedeniyle HGC’nin hazırladığı muhteşem bir tablo vardı.”Haberle Yoğrulan Hayatlar” başlığıyla yapılan tabloda gazeteci dostlarımızın hem isimleri hem de fotoğrafları vardı. Bu güzel tablo,Hatay Gastronomi Evi’de ve HATMEK’te en güzel yerde koyulmuştu. Dünyalara bedel bir tabloydu!. Bunu düşünen ve yapan HGC’ye teşekkürlerimizi sunarız. 

Geleceğin,yarınların daha bir güzel ve anlamlı olması için çaba harcayan Gazetecileri ve de onları takdir edenleri de kutlamak gerekir. Gazeteci dostlarımız,haberlerine en iyi şekilde güzellikler katmaya devam ediyorlar.. HAYAT,GAZETECİLERLE DAHA BİR GÜZEL!. 

 


TARİH
12.01.2022
OKUNMA
Bu Haber 489 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Yazarın Diğer Yazıları